Ładowanie…

GOTOWY NA DOBRE ZMIANY?

Daj się przeprowadzić od A do Z przez cały proces zmiany i rozwoju Twojej firmy.
BEZPŁATNA KONSULTACJA

Kim jesteśmy

Kilka słów o nas…

Uwielbiamy sprzedaż, makreting B2B oraz procesy. Naszą pasją jest obalanie stereotypów handlowych oraz zaskakiwanie i napełnianie na nowo wizją biznesową, czyli wnoszenie powiewu nowej świeżości w przedsiębiorstwa.

Gdy będziemy mieć okazję spotkać się i porozmawiać, to może pojawić Ci się w głowie myśl, że jesteśmy maniakami psychologii behawioralnej w połączeniu z pracoholikami kochającymi swoją pracę i efekty jakie ona daje. 

Historia każdego z nas jest zupełnie inna. Jedni wychowani w domu przedsiębiorców. Inni zaś mieli wpajane od najmłodszych lat, że praca na etacie, to bezpieczna praca. Pomimo, że każdy z nas miał inne podłoże wzorców, to połączyła nas ta sama wizja i pasja. 

Pasja stawania się każdego dnia lepszymi. Odkrywania oraz rozwijania swoich umiejętności. A przede wszystkim dzielenia się tym z innymi. 

Jesteśmy grupą osób z doświadczeniem managerskim, dyrektorskim oraz biznesowym. Pracowaliśmy z takimi markami jak Krajowy Projekt Energetyczny, Business Woman & Life, TEB Edukacja, Eduneo Innovation, Orange Polska, UPC, KPP, ale też początkującymi start-upami i firmami z sektora MŚP.

Wielokrotnie na swojej drodze spotykaliśmy sytuacje i przeszkody, które wywoływały w nas momenty „AHA” podczas budowania procesów biznesowych oraz schematów sprzedażowych dla naszych klientów. 

Teraz dzielimy się każdym doświadczeniem oraz lekcją, z których nauczyliśmy się jak prawidłowo tworzyć procesy, aby firma niezależnie od lat doświadczenia mogła prężnie się rozwijać. Układamy schematy sprzedażowe, tak aby firma i jej pracownicy wyróżniali się tle konkurencji, mieli wartościowe przewagi konkurencyjne oraz budowali długofalowe relacje z klientami. Dodatkowo wspieramy komunikację w organizacji, a co za tym idzie atmosfera i renoma firmy ma ogromny wpływ na pozytywną rekrutację i poziom zadowolenia ze współpracy pracowników.